Çalışkan İnşaat, uzun yıllara dayanan inşaat firması kimliğiyle, konut projeleri, özel villa projeleri ve anahtar teslim inşaat projelerindeki birikimleriyle elde ettiği kaliteli iş üretim tecrübesini, tamamen iç dekorasyon proje uygulamalarına yönlendirmiştir. İç dekorasyon, ince ve detay çalışma gerektiren, yüksek deneyim gerektiren, müşteri beklentilerini karşılamak için yalnızca uzmanlarla gerçekleştirilebilen bir operasyondur.

İç dekorasyon projelerinde, sektörel gelişmeleri yakından takip edebilen, müşteri beklentilerini anlayabilen ve kişiye özel projeler üretebilen mimar ekibimizle, mutlu müşteri profilleri oluşturmaya devam ediyoruz. Anahtar teslim proje üretimlerinde, yüksek standartlarda malzeme kullanımı, kaliteli işçilik, yüksek uygulama becerisi ve mutlak zamanında teslim sözleşmeleriyle garantili hizmetler sunuyoruz.

Çalışkan İnşaat, iç dekorasyon projelerinde, projelendirmeden iş teslim süreçlerinin son aşamasına kadar, mimarlarımızın ve sektörel tecrübeye sahip sertifikalı ustalarımızın denetiminde, her aşamanın onlarca kontrole tabi tutulduğu bir prosesle iş üretmektedir. Tesisat yenilenmesinden, duvar ve tavan uygulamalarına, mobilya seçiminden, dekorasyonda kullanılacak tüm yapı malzemelerinin seçimine kadar, müşteri onayıyla adım adım ilerliyoruz.

İç dekorasyon uygulamalarımızda garantili hizmetler sunarken, kullandığımız malzeme marka ve modellerinden, uygulama standartlarının üst sınıf olmasını, özel proje uygulamalarındaki deneyimlerimize borçluyuz. Müşteri beklentilerini üst düzey uygulama başarısıyla karşılamanın yanı sıra, profesyonel ve kurumsal yaklaşımlarımızı, aldığımız sektörel eğitimlerle destekliyoruz.

Anahtar teslim iç dekorasyon projelerinde firma seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu, firmanın referans stoğu ve memnun müşteri portföyüne oranı, çalışan ekibin koordinasyonu ve kullanılan malzemelerin kalitesidir.

Her projede başarılarımızı, yeni bir işin ilk heyecanıyla başlama enerjimiz, iç dekorasyon projelendirmeden uygulama ve iş teslimlerine kadar aynı çizgiyi ve enerjiyi koruyarak destekliyoruz. Bizimle tanışmak, iç dekorasyon taleplerinizde fikir oluşturacak alternatif tasarımları görmek ve vereceğiniz kararları etkilemek için mutlaka önemli olacaktır.


Paylaş: