Ev ve iş yerlerinizde gerçekleştireceğiniz tadilat, onarım ve dekorasyon projeleriniz için ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı detaylı bir şekilde değerlendirerek, ekonomik fiyatlarla uygulama projeleriniz için size rehberlik edecek bir liste hazırlıyoruz.

Ev ve iş yerlerinizde planladığınız dekorasyon ve tadilat projelerinin uygulanacağı alan, mimari ekibimizin ilk ziyaretiyle röntgenlenir ve ofisimizde detaylı bir şekilde incelenir. Kullanılacak dekorasyon malzemeleri, marka, model, renk ve ihtiyaç duyulan diğer tüm detaylar belirlenir ve dekorasyon projesinin tasarım çalışmaları başlatılır. Tasarım öncesinde müşteri beklentileri dinlenir ve mimarlarımız tarafından çeşitli alternatif dekorasyon tasarımları oluşturulur.

Müşterilerimizin önerileri ve dekorasyon ile tadilat için belirlenen bütçeler doğrultusunda Dekorasyon Projelendirme işlemi gerçekleştirilir. Planlanan dekorasyon uygulama projesi için onaylanan bütçeye göre alternatif tasarımlar arasından seçim yapılır ve uygulama aşamasına geçilir.

Daha detaylı bilgi almak ve projelendirme hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen müşteri hizmetleri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.


Paylaş: